קורסים ותכניות

"אדמה – חינוך תרבות ואמנות" מציעה לבית הספר תוכניות שנתיות וקורסים תקופתיים, כאשר החוויה והלמידה המשמעותית עומדים במרכז.
תוכניות שיעורי דרמה, מתודות בלתי-פורמליות, אתגרי PBL  ועוד. 
בסוף התהליך, מציגים המשתתפים תוצרים (הצגה, פרוייקט, קמפיין וכו), ובכך משתפים את שאר קהילת ביה"ס ואף את ההורים בתהליך. כל התכניות מאושרות ומפוקחות ע"י משרד החינוך, ופועלות בבתי ספר רבים בכל רחבי הארץ. אנו רואים חשיבות רבה בהתאמה אל כל ביה"ס ואל סגנונו ואופיו הייחודי, ומקמים בברכה כל שיתוף פעולה לאורך השנה עם שאר הצוות בביה"ס, החל מההנהלה והמחנכות, ועד למורים המקצועיים השונים.
לפניכם מספר תכניות, צרו עמנו קשר למידע נוסף 
 

"משחקים מבראשית" - כיתות ב' עד ד'

תוכנית שיעורי דרמה בנושא סיפורי התנ"ך – כל שכבה בהלימה לתוכנית מפמ"ר תנ"ך.
המפגש עם "ספר הספרים" באופן חווייתי, ומתוך זווית הראיה הדרמטית, חושף בסיפורים את יופיים, את עושרם, ואת הדרמה הרבה הטמונה בהם. בסיום התהליך, התלמידים מציגים מופע מסכם.
משחקים מבראשית

מעגל השנה בדרמה - כיתות א'

תוכנית שיעורי דרמה לכיתות א' המביאה אל מרכז הבמה את סיפורי החגים השונים, את חודשים והשנה העברית, ולוקחת את התלמידים למסע חווייתי ומעשיר במסלול מעגל השנה.
בסיום התהליך, התלמידים מציגים מופע מסכם.

אגדות בע"מ - כיתות ה' עד ו'

תוכנית בוגרים לכיתות ה'-ו' סביב האוצר העצום של אגדות חז"ל. הסיפורים קמים לתחיה כאשר התלמידים לומדים לבטא אותם בשפתם, בסגנונם האישי, ובעיבוד עכשווי צעיר ותוסס.
בסיום התהליך, התלמידים מציגים מופע מסכם.
אגדות

קורס בר / בת מצווה BMC

דרך חדשה ומרעננת להכנס אל שנת הבר ובת המצווה בבתי הספר הממלכתיים. קורס בן 8-12 מפגשים בו המשתתפים והמשתתפות בוחרים נושא מחיי היום-יום שלהם, המעסיק אותם (אישי, חברתי, קהילתי), ויוצאים לחקור אותו בראי המעבר לגיל הבגרות.שלהם לעולם.

קורס בר בת מצווה
סגירת תפריט